Groep 5 t/m 8
 
 
Leerkracht groep 5
MariŽl van de Huijgevoort
Maandag, dinsdag en donderdag, vrijdag
mvdhuijgevoort@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 5
Hanneke van de Graaf
Woensdag
hvdgraaf@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 5/6
Kim Peskens
Maandag,  dinsdag en
woensdag om de week
kpeskens@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 65/
Natasja Eeckhout
Woensdag om de week,
donderdag en vrijdag
neeckhout@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 6
Laurette Dikmans
Maandag, dinsdag en
woensdag om de week
ldikmans@kempenkind.nl
Leerkracht groep 6
Inge Klapdoor
Woensdag om de week en
donderdag en vrijdag
iklapdoor@kempenkind.nl




Leerkracht groep 7/8A
Moniek van Weert
Maandag t/m woensdag
mvweert@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 7/8A
Irma Baijens
Donderdag en vrijdag
ibaijens@kempenkind.nl
 


 
Leerkracht groep 7/8B
Ineke Jansen
Maandag t/m vrijdag
inekejansen@kempenkind.nl
 

 


 
 Leerkracht groep 7/8C
Sanne Loonen
Maandag t/m vrijdag
sloonen@kempenkind.nl