Groep 1 t/m 5
 
 
 Leerkracht groep 1/2 A
Hanneke van de Graaf
Maandag t/m woensdag om de week
hvdgraaf@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 1-2 A
Anke van Hest
Woensdag om de week,
donderdag en vrijdag (groep 2)
avhest@kempenkind.nl
 
 
        Leerkracht groep 1-2 B
         Loes Hakkens
          Maandag t/m donderdag
         lhakkens@kempenkind.nl
 
 

 
     
Leerkracht groep 1-2C
Noortje van den Borne
Maandag, dinsdag en
woensdag om de week 
nvdborne@kempenkind.nl
  Leerkracht groep 1-2C
Hanneke Matthijsse
Woensdag om de week en
donderdag
hmatthijsse@kempenkind.nl 
 
   
 
Leraar ondersteuner
groep 2A vrijdagochtend
Anja van Duuren
avduuren@kempenkind.nl

 
Leerkracht groep 3
 Wanda van Beers
Maandag t/m donderdag
wvbeers@kempenkind.nl
 
 
Leerkracht groep 3
Hanneke Matthijsse
Vrijdag
hmatthijsse@kempenkind.nl

 
   
Leerkracht groep 4
Corrie Jansen
Maandag, dinsdag,
 en woensdag
cjansen@kempenkind.nl
Leerkracht groep 4
Thom Verheggen
Donderdag en vrijdag
tverheggen@kempenkind.nl
Leerkracht groep 5
 MariŽl van de Huijgevoort
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mvdhuijgevoort@kempenkind.nl
 
Leerkracht groep 5
Hanneke van de Graaf
Woensdag
hvdgraaf@kempenkind.nl